۱
 
شهید جمشید دانایی فر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۳
Share/Save/Bookmark
 
شهید دانایی فر در هامون آرام گرفت
شهید جمشید دانایی فر
وبلاگ چفیه های بهشتی نوشت:، بار دیگر خبر شهادت مردی از خطه ی سیستان به گوش رسید و بسیار غافلگیرکننده بود خبر مرزبانی ربوده شده توسط گروهگ تروریستی جیش الظلم که تمامی رسانه بیگانه و تا حدودی رسانه داخلی خبر همکاری و پناهندگی او به خارج از کشور ایران را به سمع و بصر مردم رساندند.

شهید دانایی فر این مرزبان ربوده شده که پس از یک سال از اسارت و شهادت او گذشته بود و خانواده ی او نیز چشم به راه آمدنش بودند پیکر مطهرش در چهار فروردین 1394 بر دستان مردم شهیدپرور شهرستان هامون تشییع و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد و این در حالی بود که فرزند خردسالش دستان نوازش پدرش را حس نکرد.
پیش نمایش و دانلود طرح با کیفیت اصلی (کلیک کنید)
پی نوشت1؛با توجه به اینکه در فضای مجازی از این شهید گرانقدر تصویر مناسبی وجود نداشت به ناچار بر آن دیدیم جهت نشر سریع پوستر شهید گرفته شود.

پی نوشت2؛ فایل psdطرح جهت استفاده بنر در سطح شهر و مکان های دیگر آماده و در صورت نیاز در نظرات همین پست ایمیل خود را برای ما ارسال تا فایل در اختیار شما قرار گیرد.

پی نوشت3؛ از کلیه وبلاگ نویسان دعوت به عمل می آید این مطلب را با ذکر منبع در وبلاگ یا وب سایت خود نشرداده تا باعث خشنودی شهید و تسلی دل خانواده ایشان گردد.

 پیش نمایش و دانلود طرح با کیفیت اصلی (کلیک کنید)

 پیش نمایش و دانلود طرح با کیفیت اصلی  (کلیک کنید)

کد مطلب: 20226
مرجع : چفیه های بهشتی
 


 
SADEGHI
۱۳۹۴-۰۸-۲۷ ۲۱:۰۸:۳۹
لطفا فایل لایه باز طرح را ایمیل نمایید . باتشکر (1847)